Monitoring

  Sprzedajemy, instalujemy oraz serwisujemy systemy telewizji przemysłowej CCTV. Stosowane przez nas urządzenia posiadają homologację oraz wymagane atesty, aprobaty techniczne i certyfikaty dopuszczające do uzytku na terenie Polski.

Montaż telewizji dozorowej, otworzy Państwu nowe możliwości kontrolowania tego, co dzieje się w Państwa firmie lub domu oraz podwyższy poziom bezpieczeństwa Państwa mienia. Stosowane przez nas urządzenia posiadają niezbędne certyfikaty, atesty i homologacje. Nasze systemy posiadają możliwość stałego podglądu poprzez Internet z dowolnego miejsca na świecie. Montujemy systemy analogowe, AHD, HD, HD-CVI, IP oraz systemy monitoringu mobilnego w pojazdach. Zajmujemy się także serwisem, przeglądami oraz konserwacją już istniejących systemów telewizji przemysłowej.
  System analogowy (rozdzielczość D1 i 960H) doskonale nadaję się do mniejszych obiektów gdzie cena jest priorytetem i niezawodność ciągłego działania przez lata, sygnał przesyłany jest za pomocą kabla koncentrycznego lub skrętki. System AHD , HD (rozdzielczość 720p i 1080p) jest kompromisem pomiędzy ceną a jakością, wykorzystuje tą samą infrastrukturę jak system analogowy, doskonale nadaje się do unowocześnienia już istniejących systemów, jest w pełni zgodny ze starszymi kamerami analogowymi. System IP (rozdzielczość 720p, 1080p, 1536p, 2K, 1920p, 4K) pozwala uzyskać najwyższą obecnie możliwą jakoś i szczegółowość obrazu w systemach monitoringu wizyjnego, wykorzystuję on siec Ethernet do transmisji sygnału cyfrowego, nie jest zgodny ze starszymi systemami.
  Montujemy również systemy generowania obrazu paragonu z kasy fiskalnej na zapisie monitoringu. Pozwala to na wyświetlenie obrazu z kamery CCTV, z jednoczesnym umieszczeniem listy produktów rejestrowanych na stanowisku kasy fiskalnej. Urządzenie może służyć jako dodatkowe zabezpieczenie stanowiska sprzedaży. Umożliwia kontrolę wydawanych produktów zgodnie z wystawionym paragonem. Oferujemy również autonomiczne fotopułaki mogące pracować kilkanaście dni w trudnym terenie z własnego zasilania a po wykryciu ruchu wysłać zdjęcie MMS na wybrany numer telefonu.Ofertujemy rownież systemy transmisji obrazu i dzwięku online - tramsmisje mszy, transmisje obrad rady miejskiej, video konferencje itp.
Wykonujemy instalcje CCTV w domach prywatnych, magazynach, miastach, osiedlach, aptekach, biurach, parkingach, sklepach, szkołach itp.