Elektroniczne Systemy Antykradzieżowe - Bramki, liczniki, akcesoria

   Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie elektronicznych systemów antykradzieżowych (bramki antykradzieżowe). Zapewniamy wsparcie na każdym etapie: od projektu, okablowania, do realizacji i montażu systemu. Specjalizujemy się w systemach RF 1.95MHz, RF 8,2 MHz oraz AM 58kHz. Montujemy bramki antykradzieżowe, liczniki klientów, dezaktywatory etykiet, wykrywacze metalu, zapewniamy szkolenie personelu sklepu z użytkowania systemu. Nasze systemy dopasowywane są do każdego rodzaju sklepu i towaru, zapewniamy szeroki wybór akcesoriów: klipsy, etykiety, pineski, otwieracze, linki, pająki, atrapy itp.

Proponowane przez nas urządzenia i akcesoria posiadają wszelkie wymagane atesty i homologacje oraz dopuszcznia do użytkowania.
   Bramki antykradzieżowe umożliwiają zabezpieczenie towarów eksponowanych w sklepach, drogeriach, salonach. Rozwiązania tego typu przynoszą wymierne korzyści od roli prewencyjnej po faktyczne wykrywanie potencjalnej kradzieży. W ofercie posiadamy rozwiązania dla małych sklepów a także dla dużych sklepów sieciowych. Bramki wykorzystują fale radiowe do wykrywania w ich polu towaru zabezpieczonego klipsem, etykietą. Alarmują sygnałem akustycznym i świetlnym obsługę sklepu / ochronę o próbie kradzieży. Są bezpieczne dla ludzi i sprzętu elektroniczego.
   Systemy radiowe RF idealnie nadają się do zabezpieczania towarów z branży odzieżowej, obuwniczej, księgarni, artykułów dziecięcych, galanterii skórzanej itp.

Systemy akusto-magnetyczne AM stosuje się głownie w lokalach z asortymentem spożywczym, farmaceutycznym, kosmetycznym, komputerowym, rtv-agd oraz salonach optycznych.

Licznik klientów to jeden z najważniejszych elementów monitorowania sprzedaży, umieszcza się go przy wejściach do obiektów. Liczy on osoby przechodzące między czujnikami licznika. Montujemy liczniki z czujnikami podczerwieni boczne, sufitowe, liczniki oparte o kamery video, liczniki z kamerą termowizyjną, itp. Dane z liczników mogą być zliczane na komputerze, serwerze zewnętrznym lub oddzielnym samodzielnym urządzeniu, dając dostęp do obszernych statystyk na temat ruchu w sklepie. Oferujemy także rejestracje paragonów z kasy fiskalnej na kamerach monitoringu - szczegoły w dziale monitoring cctvOtwierasz sklep, realizujesz nową inwestycję? Skontaktuj się z nami! Doradzimy i wycenimy kompleksowe rozwiązanie w zakresie systemu zabezpieczeń. Zapewniamy profesjonalne i terminowe realizacje instalacji.ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU ONLINE: www.bramki.info